O nas

21. Zakład optyczny

21 Zakład Optyczny

Jesteśmy rodzinnym Zakładem Optycznym założonym w 1998 roku przez Mistrza Optyki Okularowej, Edmunda Kaszewskiego (ojca-szefa), który pracuje w zawodzie Optyka od 1984 roku. Jako Pracownia Optyczna dysponujemy własnym warsztem i szlifiernią, oprawiamy soczewki samodzielnie, a każda para okularów jest wytwarzana przez mistrza z dbałością o jakość. Ratujemy również okulary, które uległy uszkodzeniu.

W porównaniu z innymi salonami optycznymi możemy wydawać się mali, ale to błąd. Po przekroczeniu naszych drzwi, oprócz rodzinnej atmosfery, oferujemy nasze zaangażowanie i wiedzę zdobytą przez lata doświadczeń, szczere i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru soczewek i opraw okularowych korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Zakład optyczny

Posiadamy profesjonalnie wyposażony gabinet optometryczny (zapraszamy na badania po wcześniejszej rejestracji) i nowoczesne sprzęty pomiarowe, umożliwiające między innymi dokładny montaż soczewek progresywnych, biurowych, relaksacyjnych, asferycznych, dwuogniskowych, pryzmatycznych oraz do oprawek sportowych.

Koncentrujemy się na jakości naszych usług i produktów, korzystając głównie z soczewek od Rodenstock, ale jesteśmy elastyczni i oferujemy również produkty innych znanych producentów, takich jak Hoya, Essilor, Zeiss, Jzo, Shamir.

Nie mamy wprowadzonej polityki zysku z ilości sprzedanych produktów i nie narzucamy progów, dlatego możemy zaoferować bogatą gamę soczewek okularowych i starannie wybranych oprawek od sprawdzonych producentów. Dążymy do jakości i indywidualizmu. Nasze opinie na Google są szczere i niekupione, a nasze nazwisko jest wyraźnie widoczne na szyldzie.

Ściskamy i zapraszamy!

21 Zakład Optyczny - zapraszamy!